Koszty i cena upadłości konsumenckiej

Jakie koszty pociąga za sobą upadłość konsumencka i czy mnie na to stać ?

Wiele osób, które myślą o tym jak wyjść z długów, zadaje sobie pytanie: jaka jest cena ogłoszenia upadłośći konsumenckiej ?

Odpowiedź jest prosta. Na koszty te stać każdego. Należy tylko wybrać pełnomocnika i biuro prawne zajmujące się tą tematyką i przeprowadzające upadłość w przystępnej cenie.

upadłość konsumencka kosztyTrzeba pamiętać, że wszędzie płaci się za taką samą usługę, której efektem ma być uwolnienie od długów. Cena za upadłość konsumencką i ogromne różnice w kancelariach wynikają tylko z chęci uzyskania przez daną firmę większego lub mniejszego zysku ze zleconej sprawy.

Ile kosztuje upadłość – bezpłatne porady

508-651-932

Nasza cena

Głowną dziedzinę naszej działalności stanowi upadłość konsumencka. Priorytetem jest dla nas dobro Klienta i pozytywne rozwiązanie jego problemu.

Ze względu na ścisłą specjalizację i ogromną ilość zainteresowanych osób, cena za przygotowanie i przeprowadzenie przez nasze biuro upadłości konsumenckiej jest jedną z najniższych w Polsce i wynosi tylko 3 200 zł.

Dodatkową zaletą jest fakt, że koszt ten rozkładamy nawet na 4 miesięczne raty w wysokości 800 zł, płatne w dogodnych dla naszych Klientów terminach.

Pragniemy, aby z dobrodziejstwa bankructwa konsumenckiego korzystało w Polsce jak najwięcej osób.

Cena oraz warunki płatności jakie proponujemy czynią naszą ofertę najbardziej dostępną spośród wszystkich firm świadczących takie usługi w kraju.

Naszym nadrzędnym celem jest pomoc w walce z długami. Dlatego taka cena i forma płatności są dostępne praktycznie dla każdego, również dla osób z bardzo małymi dochodami i w ciężkiej sytuacji finansowej.

Dla wszystkich zainteresowanych ogłoszeniem upadłości konsumenckiej posiadamy miesięczną pulę darmowych porad i konsultacji.

Możliwość rozłożenia płatności aż na 4 miesięczne, nieoprocentowane raty dodatkowo czyni naszą ofertę najatrakcyjniejszą w całej Polsce.

Koszty związane z upadłością konsumencką

Wniosek o upadłość składa się w sądzie gospodarczym. Należy pamiętać o kosztach i opłatach, w które trzeba będzie ponieść przed, w trakcie i po procesie sądowym

Koszty przygotowawcze

Związane są z wynagrodzeniem prawnika, kancelarii lub biura prawnego za usługi związane z przygotowaniem wniosku o upadłość konsumencką do sądu i prowadzeniem sprawy. Wahają się w różnych kancelariach od kwoty 2 600zł nawet aż do 15 000zł. Jest to najczęściej zależne od złożoności sprawy, ilości wierzycieli i wysokości kwoty zadłużenia.

Koszty sądowe

Tto przede wszystkim opłata sądowa od samego wniosku w wysokości 30zł. Wnosi się ją przelewem na rachunek odpowiedniego sądu. Drugą opłatą jest opłata skarbowa od pełnomocnictwa (jeśli dłużnik reprezentowany jest przez pełnomocnika) w wysokości 17zł. Opłatę za pełnomocnictwo wnosi się przelewem na rachunek gminy.

Zamów upadłość konsumencką

508-651-932

lub

wypełnij formularz

Plan spłaty

Plan spłaty po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, czyli inaczej mówiąc raty, które będziemy mieli do spłaty w zamian za umorzenie wszystkich długów ustalone zostaną przez sąd i indywidualnie dostosowane będą do naszych dochodów oraz sytuacji finansowej.

W przypadku posiadania nieruchomości powinno liczyć się z jej utratą i również traktować jako jeden z kosztów procesu upadłościowego. Jeśli mamy nieruchomość przed wniesieniem wniosku o ogłoszenie bankructwa koniecznie należy zasięgnąć rady specjalisty.

Pamiętajmy, że umorzenie długów w praktyce następuje dopiero po spłacie rat wynikających z planu spłaty, a nie bezpośrednio po ogłoszeniu jej przez sąd.

Dlatego też odpowiadając na pytanie jak długo trwa upadłość, trzeba stwierdzić, że trwa do końca planu spłat i zapłaty ostatniej raty.

Nowa upadłość konsumencka 2020 jest dobrym wyjściem dla osób, które nie posiadają żadnych nieruchomości. Wówczas ich sytuacja jest bardzo komfortowa, a postępowanie upadłościowe można przeprowadzić na zasadach uproszczonych w bardzo krótkim czasie.