O nas

 

Do kłopotów finansowych podchodzimy z największym zrozumieniem.
Codziennie rozwiązujemy dziesiątki problemów osób zadłużonych.
Nikogo nie zostawiamy bez wsparcia i realnej pomocy.

Kim Jesteśmy

 

Jesteśmy biurem prawnym oferującym kompleksową obsługę osób zadłużonych. Codziennie z naszej wiedzy i realnej pomocy korzystają dziesiątki osób, które wpadły w spiralę zadłużenia i nie radzą już sobie ze spłatą swoich zobowiązań. My umarzamy wszystkie długi.

Naszą specjalizacją jest upadłość konsumencka osób fizycznych. Zagadnieniem tym zajmujemy się od samego powstania ustawy umożliwiającej umorzenie wszelkich zobowiązań i zakończenia problemów finansowych zadłużonych osób raz na zawsze. Nasze odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie niewątpliwie przekładają się na ilość zakończonych sukcesem spraw, z których żadnej nie przegraliśmy.

Ogromne zaangażowanie w każdą sprawę, największa skuteczność oraz jedna z najniższych w Polsce cena za usługi, która rozłożona może być nawet na 4 raty sprawia, że z naszej pomocy korzysta najwięcej zainteresowanych tym tematem Klientów.

Nasza kadra specjalistów na bieżąco śledzi wszelkie zmiany i nowelizacje ustaw oraz interpretacje przepisów. Obok wsparcia i wszechstronnej pomocy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej zajmujemy się również uświadamianiem i wyjaśnianiem osobom zadłużonym przysługujących im praw oraz przekazujemy wiedzę jak z nich korzystać.

Do spraw finansowych podchodzimy z największym zrozumieniem. Codziennie rozwiązujemy skutecznie wiele problemów osób zadłużonych i przyczyniamy się do zakończenia dramatów życiowych dziesiątkom naszych Klientów.

Zespół Specjalistów

Jeśli jesteś osobą zadłużoną, nękaną nieustającymi telefonami, zastraszaną przez natrętną windykację, komornika i myślisz, że Twoja sytuacja jest tragiczna, to jesteś w błędzie. Nasi specjaliści skutecznie rozwiążą Twój problem.

Przyjazna Obsługa

Nikt nie będzie Cię krytykować ani oceniać. Jeśli zechcesz problemem Twojego zadłużenia zajmiemy się od razu. Nie dziwi nas fakt, że ktoś źle ocenił swoje siły i wpadł w kłopoty finansowe. Realna pomoc zadłużonym, to nasza pasja.

Bezpłatne konsultacje