O nas

Nasza kancelaria specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług prawnych w zakresie Upadłości Konsumenckiej. Codziennie udzielamy dziesiątki bezpłatnych porad prawnych, dajemy jasne i wyczerpujące odpowiedzi. Nikogo nie zostawiamy bez wsparcia i realnej pomocy.

Kim jesteśmy

Jesteśmy Biurem Prawnym świadczącym usługi prawne na terenie całego kraju. Codziennie z naszej wiedzy i realnej pomocy korzystają dziesiątki osób, które wpadły w spiralę finansową i nie radzą już sobie ze spłatą swoich zobowiązań.

Dzięki naszej wiedzy i skutecznej pomocy ogłoszenie Upadłości Konsumenckiej jest dla naszych Klientów procesem bezpiecznym, spokojnym , a co najważniejsze skutecznym.

Naszą specjalizacją jest upadłość konsumencka osób fizycznych. Zagadnieniem tym zajmujemy się od samego powstania ustawy umożliwiającej umorzenie wszelkich zobowiązań i zakończenia problemów finansowych naszych klientów raz na zawsze. Nasze odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie niewątpliwie przekładają się na ilość zakończonych sukcesem spraw.

Pełne zaangażowanie w każdą sprawę, ogromna skuteczność oraz jedna z najniższych w Polsce cena za usługi, która rozłożona może być nawet na 4 raty sprawia, że z naszych bezpłatnych konsultacji i opieki prawnej korzysta każdego dnia coraz więcej zainteresowanych tym tematem Klientów.

Nasza kadra specjalistów na bieżąco śledzi wszelkie zmiany i nowelizacje ustaw oraz interpretacje przepisów. Obok wsparcia i wszechstronnej pomocy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej zajmujemy się również uświadamianiem i wyjaśnianiem osobom zadłużonym przysługujących im praw oraz przekazujemy wiedzę jak z nich korzystać.

Do spraw finansowych podchodzimy z największym zrozumieniem. Codziennie rozwiązujemy skutecznie wiele problemów naszych klientów i przyczyniamy się do odzyskania upragnionego przez nich spokoju.

Bezpłatne konsultacje prawne

Już po pierwszej niezobowiązującej i bezpłatnej rozmowie z nami poczujesz się pewniej i bezpieczniej. Szczegółowo wyjaśnimy Ci czym jest upadłość konsumencka i jakie z tego tytułu możesz mieć korzyści. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasz Zespół Radców

Jeśli jesteś osobą zadłużoną, nękaną nieustającymi telefonami, zastraszaną przez natrętną windykację, komornika i myślisz, że Twoja sytuacja jest tragiczna, to jesteś w błędzie. Nasi specjaliści skutecznie rozwiążą Twój problem.

Przyjazna obsługa

Nikt nie będzie Cię krytykować ani oceniać. Jeśli zechcesz problemem Twojego zadłużenia zajmiemy się od razu. Nie dziwi nas fakt, że ktoś źle ocenił swoje siły i wpadł w kłopoty finansowe. Skuteczna pomoc, to nasza specjalność.

Co z nami zyskujesz

Już po pierwszej rozmowie każdemu z naszych Klientów zapewnimy spokój, komfort i poczucie pełnego bezpieczeństwa. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Każda osoba zainteresowana ogłoszeniem upadłości konsumenckiej może mieć pewność, że zostanie natychmiast otoczona naszą pełną i profesjonalną opieką prawną, którą zakończymy dopiero po zakończeniu całego procesu. Przez cały czas będziemy w stałym kontakcie, a Twój indywidualny radca skutecznie zapewni Ci spokój przed wszelkimi działaniami wierzycieli.

Nasza misja

Naszą misją jest propagowanie, uświadamianie i rozpowszechnianie dobrodziejstwa jakie wynika z ustawy o Upadłości Konsumenckiej. Zadanie to uważamy za konieczne i niezbędne dla dobra milionów Polaków, którzy nie radzą sobie ze spłatą zobowiązań. Nasz zespół składa się z wielu doświadczonych radców, których celem jest daleko idąca pomoc i opieka prawna.
 
Niestety niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ogłoszenie upadłości to ich prawo, a nie czyjaś „łaska”. Upadłość Konsumencka powoduje umorzenie przez Sąd wszystkich zobowiązań. Umożliwia wymazanie raz na zawsze z naszego życia nękających nas wierzycieli, windykatorów, czy też komornika. Daje nam poczucie spokoju i odzyskanie pewności siebie. Upadłość Konsumencka to prawo do rozpoczęcia nowego finansowego życia

Co nas wyróżnia

Wieloletnie doświadczenie, pełna obsługa prawna, bardzo atrakcyjna cena niezależna od ilości wierzycieli i skomplikowania sprawy to tylko niektóre nasze wartości.
 
Nasi radcy zawsze znajdą czas na bezpłatną konsultację. Chętnie wytłumaczą wszelkie zagadnienia i wyjaśnią wątpliwości. Doradzą jak odzyskać spokój i poradzić sobie z wierzycielami. Bardzo liczne opinie naszych Klientów w Internecie są naszą najlepszą rekomendacją.

Nasze programy

Cały zespół naszych radców jest do Twojej dyspozycji. Możesz pracować z nami na odległość, spotkać się w naszej kancelarii lub w naszych licznych oddziałach położonych na terenie całego kraju. Oferujemy też sobotnie dyżury. Zawsze znajdziemy dla Ciebie czas i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. W spokoju i szczegółowo omówimy Twoją sytuację. Nasze elastyczne programy dostosowaliśmy praktycznie dla każdej osoby, która pragnie odzyskać spokój i pozbyć się swoich zobowiązań. Dostosowaliśmy je dla wszystkich osób, które mają problemy z regularną spłatą rat, windykacją czy też mają już komornika. Wystarczy wybrać jedną z wielu możliwości. My zajmiemy się resztą.