Wsparcie Psychologiczne

Dobrze wiemy, jak wyczerpujące psychicznie może być życie z długami oraz częste próby kontaktu ze strony firm windykacyjnych podpadające wręcz pod nękanie. Pamiętaj, że nigdy nie jesteś ze swoim problemem sam, a z każdej sytuacji jest wyjście, nieważne jak duże jest Twoje zadłużenie. Nigdy nie dokonuj sam pochopnych decyzji.

Wsparcie psychologiczne

Istotą działania naszego biura jest zapewnienie Tobie wsparcia oraz przygotowanie skutecznego planu na oddłużenie. Jest to jednak proces składający się z wielu etapów, jednak nasi eksperci w każdej chwili są gotowi udzielić Ci rad jak bezproblemowo przejść przez ten jakże nieprzyjemny okres w Twoim życiu.

Może warto dowiedzieć się na czym polega upadłość konsumencka, która uwalnia Cię od działań firm windykacyjnych, daje wierzycielom jasny sygnał, by jeszcze raz przemyśleli plany negocjacji warunków spłaty zadłużenia oraz zapewnia Ci nowy start w życiu, już bez długów, jako wolny człowiek.

Wyniki badań opublikowanych w amerykańskim magazynie „Social Science and Medicine” pokazują, że badani w grupie wiekowej 24-32 lata, którzy odpowiadali na pytanie związane z osobistym zadłużeniem wykazali wyjątkowy wysoki poziom stresu. Zaobserwowano, że osoby mające bardzo duże zobowiązania odczuwały większy stres, a także wykazywały objawy depresji.

Gorzej oceniały one również swój ogólny stan zdrowia w porównaniu do osób mniej zadłużonych.
Dlatego tak ważne jest, by nie próbować radzić sobie z problemem samemu, najczęściej zaciągając kolejne pożyczki, które tylko pogłębiają problem, tylko poprosić o pomoc.

Wniosek o upadłość konsumencką nie tylko pozwala Ci odzyskać spokój ducha, ale daje również nadzieje na przyszłość, nadzieje na spłatę zadłużenia, które wcześniej wydawało się niespłacalne.

Zamów upadłość konsumencką

508-651-932

lub

wypełnij formularz