Skuteczność 100%
Zadowoleni klienci 100%

Zamawiam kompleksowe przygotowanie i uzupełnienie wniosku o upadłość konsumencką wraz ze stałą obsługą, doradztwem prawnym oraz gwarancją jej uzyskania.

Cena za usługę wynosi 3 200 zł.

Wynagrodzenie rozliczone może być w całości lub rozłożone na 2 lub 4 miesięczne raty.

Od dłuższego czasu myślałem o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Barierą były jednak pieniądze i wysokie ceny w innych biurach. Do zamówienia usługi właśnie u nich przekonała mnie najniższa kwota do zapłaty za usługę, jaką właśnie tutaj znalazłem. Fakt rozłożenia na raty też miał duże znaczenie. Spróbowałem i udało się.

Grzegorz
GRZEGORZ M.Poznań

Dzięki współpracy z Legalis poznałam swoje prawa jako dłużnika. Wcześniej nawet nie wiedziałam, że skutecznie mogę bronić się przed natrętną windykacją i natarczywymi windykatorami. Już po pierwszym kontakcie odzyskałam wiarę, w szczęśliwy koniec moich kłopotów Teraz jestem po wszystkim i uważam że było warto.

Katarzyna
KATARZYNALublin

Cały czas szukałem pożyczki konsolidacyjnej. Chciałem zamienić wszystkie moje raty na jedną. Niestety bez skutku. Mimo całej masy reklam i firm, które niby takich pożyczkek udzielają, poniosłem porażkę w tej kwestii. Dla zadłużonych ich po prostu brak. Po ogłoszeniu bankructwa konsumenckiego długi zostały mi umorzone i mogę na nowo żyć.

Tomek
TOMEKMyślenice

Już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek wyjdę z problemów finansowych. Jedną pożyczkę spłacałam kolejną. Na jej spłatę zaciągałam następne. I tak wpadłam w typową spiralę zadłużenia. Dzięki upadłości wyszłam ze wszystkiego. Mam teraz 1 ratę płatną przez 3 lata w kwocie 178zł. Reszta wierzytelności wielkości ponad 87 000zł została umorzona.

Małgosia
MAŁGOSIA 1989Warszawa